logo

Archive for the ‘damar’ Category:

Damarcılar ekibi zaman

2000 li yılların başında büyük bir radyo kurmayı hedefleyerek yayın hayatına merhaba diyen Damarcılar ekibi zaman içinde farklı isimlerle yayın hayatına devam etmiş ve son olarak Damarcılar ismi ile gelişen teknolojik alt yapısı ve yayın kalitesi ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.Damarcılar yayınlarına 4 TB lık ve yaklaşık 120000 adet mp3 arşivi ile siz dinleyenlerine en iyi aşk şarkılarını en iyi ses kalitesi ile sunmayı hedefleyip bu amacına ulaşmıştır.


Düğün tarihi yaklaştı.

Düğün tarihi yaklaştı. (Tarihi: 3 Ağustos Pazar günü saat 14.00′ da İzmir’de.) Yıllarca hep merak ettik. İnternette bir yerlerde tanışıp sonradan yüz yüze görüştüğüm, yıllarca bilgi alışverişinde bulunup yıllar sonra aynı ilde denk gelip görüştüğüm arkadaşlarım oldu. İnanın bana çok farklı bir duygu. 4 sene konuşup, yüz yüze hiç görüşmeyip; hosting satış işlerinde şirket kurup ortak olabilecek seviyede birbirimize güvendiğimiz, maaş kartlarına benimde erişimim olan arkadaşlarım oldu. Yani o denli birbirimize güvendik. Hani derler ya yok güvenilmez, yok güven olmaz emin olun öyle kaliteli insanlar var ki (sizler) yüz yüze görmeden bile bu seviyelerde güven duygusu insanda oluşabiliyormuş. Bunu ben kendim bizzat yaşadım. Bu yazıyı girdin okuyorsun. Birbirimizi tanıyor olmamız ya da olmamamız inanın beni hiç ilgilendirmiyor. Ben bu siteyi ziyaret eden (geçen gün 1 gbit civarı ddos saldırısı yapan hacker arkadaş dahil :)) herkesi seviyorum. O saldırı yapan arkadaş dahil hepiniz düğünüme davetlisiniz. Rıfkı da Asuman ile evlenecek. Bu aralar Rıfkı’nın etekleri zil çalıyor. (Bu deyim mi her ne halt oluyorsa bir gün kullanabileceğimi biliyordum :D) Benim düğünle bir abi çift masraf olmasın dedi oda aradan çıkacak:D


Güldüren Sözler

Güldüren Sözler damarda


Canlı ve gerçek görüntüler

Canlı Sohbet Bayan Arkadas ! Canlı ve gerçek görüntüler Canlı canlı ve bir o kadarda heyecanlı bir şekilde sohbet edebileceğiniz bir ortamda bulunmak istemez misiniz ? Hemde bunları canlı bayanlarla yapmak , onları tanımak , onların görüntülerini canlı bir şekilde görmek ve sohbete başlamak sizcede iyi olmaz mı. o halde doğru yerdesiniz ve artık bu sohbetin içinde sizlerde varsınız demektir. Tabi Sohbete girişe tıkladıktan hemen sonra Sohbete girişe tıkladıktan hemen sonra karşınıza bir adet misafir girişi ve üye girişi çıkacaktır . Bunlardan dilediğinizle giriş yapıp tamamen ücretsiz olan bu sohbete bağlanabilme şansınız gayet yüksek. İnternetiniz size izin verdiği müddetçe tabi… Odalarımızda gezmek sohbet etmek kamara açmak ve acıkta olan kameralara bakmak serbest. Bunların dışında sesinizle hitap edebileceğiniz sohbette bulunmakta serbest tabi ki . Hadi o zaman canlı bayan arkadaşınız burada diyim ben size ve sizler koşar adımlarla giriş yapınız. BirsesliSohbet.Com Çoklu kamera görebilme Anlık sesli iletiler Yazışabilme imkanına sahip panel Özel mesajlaşabileceğiniz bayanlar Canlı ve gerçek görüntüler … Bir önceki yazımız olan Canlı Sohbet Siteleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Sesli, Sohbet birseslisohbet.net

Seslibirsohbet LazSitesi Sesli, Sohbet birseslisohbet.net Merhabalar , Bu güden itibaren 11 ayın sultanı olan mübarek Ramazan ayınız mübarek olsun , sağlıklı ve huzurlu bir ay geçirmeniz diklerimizle. Ramazan aynın ne kadar değerli olduğunu bilmekteyiz , dualarımızın ve tutmuş olduğumuz oruçların kabul oluncağı bu müberek ayda dularımızın daha çok kabul edileceği ay olarak görülmektedir. Tüm İslam Aleminin 11 ay da bir gelen oruç tutma ayı herkese vesile olması ve islamın şartların olmak kaidesiyle herkese rahatlık ve huzur sağlar, kazançalarınız bu ay içerisinde Allah katında bereketli olduğunuda unutmayınız!. Mayıs 28 tarihi ile başlayan Ramazan ayı bir ay sürmektedir, sunuda eklemk isterim ki bu sıcak havada 17 saat ağzımız kapalı ilen 7 saat ağzımız açık kalmaktadır. Bir söz var emek vermeden meyvesi yenir mi ? Bu sıcak havada tutulan oruçların Allah katında ne kadar sevaplı olduğunu ve kılınan namazların bu ayda sevapların Allah katında çok ağır bastığını bildrimek isterim.Bu ay çok değerli ve tüm tövbelerin kabul edileceği ve insanlar arasında fesatlık , çıkar ve tüm kırgınlıkların sona ereceğide bildirir. İslam ayzarları bu konuda bu ay çok şefkatli bir aydır , bu ayda kötülüklerden ve şerden uzak durursanız , Alla sizi rahatlığaı ve huzura ulaştırackalrdır der. ASlında doğru değilmidir?İşte sizlere Bu Ramazan aynının biz Müslamanlar için değerli olduğunu az da olsa anlattım , seçim hepimizin Takdir Allahındır. – See more at:Sesli, Sohbet birseslisohbet.net Bir önceki yazımız olan SesliNazarim.Com, Sesli Chat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


GENEL BİLGİLER

GENEL BİLGİLER Kongre Merkezi ve Tarihi Kongre, 30 Ekim – 02 Kasım 2014 tarihleri arasında Titanic Deluxe Hotel, Antalya’da düzenlenecektir. Kongre Kayıt Kayıt Masası, 30 Ekim – 02 Kasım 2014 tarihleri arasında, 08.00 – 20.00 saatleri içerisinde açık olacaktır. Yaka kartı, kongre çantası, katılım belgesi ve kongre program kitabını kayıt masasından alabilirsiniz. Yaka Kartı Kongre merkezine girecek misafirlerimizin gerekli kayıt işlemini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır. Yaka kartlarının kongre boyunca güvenlik sebebi ile takılması zorunludur. Stand ve Sergi Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılacaktır. Salon Teknik Ekipmanı Tüm salonlarda LCD data projektör, bilgisayar, DVD player ile diğer standart ses ekipmanları bulunacaktır. Konuşmacıların, bu malzemelerin dışındaki ihtiyaçlarını Serenas’a 01 Ekim 2014 tarihine kadar bildirmeleri gerekmektedir. Davet Mektubu Katılımcılara, çalışmış oldukları kurumlardan izin alabilmeleri için talep edildiği taktirde Organizasyon Sekreterliği tarafından davet mektubu gönderilecektir. Kongre Dili Kongre dili Türkçedir. İngilizce sunumlarda simultane çeviri olacaktır. Katılım Belgesi Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, 02 Kasım 2014 tarihi itibari ile katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerinin kayıt masasından alınması gerekmektedir. Kredilendirme Kongrenin bilimsel programı, kredilendirilmesi için Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu onayına sunulacaktır.


Merhaba seslidamar

seslidamar e hoş geldiniz. Bu sizin ilk yazınız. Bu yazıyı düzenleyin ya da silin. Sonra blog dünyasına adım atın!


Webmaster